ağaçkakan rigor mortis Arti: 16 Eksi: 0

 1. kendisi mi elit dinleyici ? ulan kusura bakmayın da elit dinleyici olmak istemiyoruz biz. tabi eğer "elit dinleyici" olmak bu adam gibi her ağaçkakan parçasının altına yorum yapmak ise.

  şimdi iki konu var tabi.

  elit demek seçkin demektir. kökeni fransızcadır bu kelimenin bu arada.

  yani konu "seçkin dinleyici" olmaktan başka bir şey değil.

  peki seçkin bir dinleyici olmak font'unu kalın yapıp "bir şeyleri öğrettiğini, kendini bilinçli" sandığın bir şekilde youtube'de ağaçkakan parçalarının altına yorum yapmak mıdır ?

  elbette hayır.

  şimdi bu adamın "benzerleri arasında niteliklerinin yüksekliğiyle göze çarpan, üstün, mümtaz, güzide, mutena ya da <'elit'>" biri olması için bilmesi gereken şey sadece ağaçkakan değildir.

  şimdi bu ağaçkakan kendisini experimental hip hop'un başka bir varyasyonu yada alt türü olan left-field hip hop ve başka bir elektronik müzik türü olan downtempo yapan biri olarak nitelendiriyor.

  yani bu adama diğer bir şekilde ifade etmek gerekirse tapan "ağaçkakan rigor mortis" adlı şahısın en azından bu türlerle ilgili yakından bir bilgisinin olması gerektiğini düşünüyorum.

  sonuçta kendisi yorum yaparak "ulan cahiller bakın ben ağaç dinliyorum, siz şusunuz, ben buyum" hissiyatını diğer okurlara vermeye çalışmıyor mu ? evet.

  madem öylesin ben yorumunu neden kid cudi'nin man on the moon: the end of day adlı albümünün her hangi bir parçasında göremedim ?

  ya da dj shadow'un endtroducing albümünde veya albümün her hangi bir parçasında ?

  hadi bunu da boşver j dilla'nın jay stay paid albümünde niye göremedim ?

  ya da onu da salla ulan daedelus'un the light brigade albümünün her hangi bir parçasında niye göremedim ?

  bundan başka 3 feet and high rising ya da dr octagonecologyst albümlerinde veya bu albümlerin parçalarında da göremedim.

  hadi tamam bunları da geç. ben seni en azından bu türler hakkında bilgi verirken ya da bunlara örnek parçalar verirken de görmedim.

  göremem. göremezsiniz. bu tür dallamalar ancak öter boş boş. kendisine tüm bunları sorsan öyle mal mal bakar karşında. ama iş cahil kitleyi uyutmaya gelince bunu başarmaktan kolay ne var değil mi ?

  neyse ben dar kafamla gidip şimdi bir hardcore hip hop klasiği açayım bari.

  (youtube: myjyjzio3li)

  rezil herifler.
  (#75959) jbrown|5/9/2016 23:55 ~ |